NASZA

OFERTA DLA FIRM

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla firm, zapewniając idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych oraz bankietów.

Zorganizujemy dla ciebie

Imprezy firmowe

Konferencje i szkolenia

Bankiety

Nasza oferta dla firm

Z myślą o grupach biznesowych i naukowych przygotowaliśmy profesjonalne zaplecze konferencyjne, które obejmuje zarówno małe zjazdy, jak i duże seminaria. Nasza dobrze wyposażona sala konferencyjna w hotelu zapewni odpowiednią atmosferę do efektywnej pracy. Oferujemy również szybkie bezprzewodowe Wi-Fi na terenie całego hotelu, aby nasi goście mogli komfortowo pracować i korzystać z Internetu. Nasza restauracja chętnie zorganizuje bankiet dla Twoich pracowników oraz zapewni smaczny catering podczas trwania konferencji, dbając o każdy detal. Podczas firmowych spotkań proponujemy gry integracyjne, które doskonale korespondują z potrzebą integracji grupy i budowania silnych relacji między uczestnikami.
Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie przygotować wiele atrakcji i zorganizować niezapomniane firmowe zgrupowanie. Dla nas liczy się Twój sukces i komfort Twoich gości.