Oferta Dla Firm

Informacje
Z myślą o grupach biznesowych i naukowych przygotowaliśmy profesjonalne zaplecze konferencyjne. Jesteśmy w stanie zorganizować małe zjazdy jak i duże seminaria. W samym hotelu znajduje się sala konferencyjna, która jest bardzo dobrze wyposażone. Jesteśmy w stanie wykonać niemal każde zlecenie naszych Klientów.
Internet
Na terenie całego hotelu goście mogą korzystać bezpłatnie z szybkiego bezprzewodowego Internetu (Wi-fi, Hot spot).
Restauracja
Nasza restauracja zorganizuje bankiet dla Twoich pracowników oraz zapewni smaczny catering podczas trwania konferencji.
Integracja
Podczas firmowych spotkań w naszym hotelu możemy również zapewnić gry integracyjne. Zajęcia mają charakter gier zespołowych i doskonale korespondują z potrzebą integracji grupy. Z całą pewnością stworzą silną bazę do budowania długotrwałych relacji między ich uczestnikami.
Podsumowanie
Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie przygotować wiele atrakcji i zorganizować niezapomniane firmowe zgrupowanie.

Dlaczego MY?

Każda Państwa sugestia jest dla nas motywacją do polepszenia standardu usług hotelu. Zapraszamy do organizacji w Naszym hotelu w szczególności:

  • imprez firmowych integracyjnych
  • konferencji
  • bankietów
  • szkoleń

Dla grup zorganizowanych przygotowaliśmy również atrakcyjne oferty cenowe. W sprawie szczegółowych wycen bądź pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

GALERIA